Insport Nutrition Ubichinon Koenzym Q10 60 kapsułek

5906746045440

5906746045440

29,90 zł

Ilość

 • 100 MG KOENZYMU Q10 W KAŻDEJ KAPSUŁCE
 • WSPIERA NATURALNĄ OBRONĘ ORGANIZMU PRZED WOLNYMI RODNIKAMI
 • DZIAŁA PRZECIWSTARZENIOWO
 • WSPIERA ZDROWIE SERCA
 • FORMUŁA ZAMKNIĘTA W KAPSUŁKACH VEGE

Insport Nutrition Ubichinon Coenzyme Q10 to wysokiej jakości suplement diety, który dostarcza organizmowi niezbędny składnik – koenzym Q10, znany również jako ubichinon. Ten związek odgrywa istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu komórek oraz w procesach produkcji energii. Każda kapsułka zawiera 100 mg koenzymu Q10, co zapewnia skuteczne wsparcie dla zdrowia sercowo-naczyniowego, poprawy witalności oraz zwalczania oznak starzenia.

Kluczowe korzyści z suplementacji Ubichinon Coenzyme Q10:

 • Mocna dawka energii: Koenzym Q10 odgrywa kluczową rolę w produkcji ATP, głównego źródła energii w komórkach, co oznacza, że odgrywa ważną rolę w funkcjonowaniu organizmu
 • Antyoksydacyjne działanie: Koenzym Q10 jest silnym przeciwutleniaczem, który pomaga neutralizować wolne rodniki, odpowiadające za procesy starzenia się komórek oraz uszkodzenia tkanek.
 • Wsparcie dla serca: Dzięki swoim właściwościom, koenzym Q10 może przyczyniać się do poprawy funkcji sercowo-naczyniowych, wspierając zdrowie serca i układu krążenia.
 • Poprawa zdrowia skóry: Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym, koenzym Q10 pomaga w utrzymaniu zdrowej i młodo wyglądającej skóry, redukując oznaki starzenia.
 • Zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia: Regularne przyjmowanie Q10 może pomagać w zwiększeniu poziomu energii i wytrzymałości, a także w redukcji uczucia zmęczenia.
 • Poprawa wydajności fizycznej i regeneracji: Sportowcy i osoby aktywne fizycznie mogą zauważyć poprawę wydajności oraz szybszą regenerację dzięki właściwościom energetyzującym koenzymu Q10.

Dla kogo Ubichinon Coenzyme Q10?

 • Osoby starsze: Koenzym Q10 jest szczególnie polecany osobom w starszym wieku, gdy naturalna produkcja tego związku w organizmie zaczyna maleć. Regularna suplementacja może pomóc w zwalczaniu oznak starzenia się, takich jak utrata energii i spadek wydolności fizycznej.
 • Sportowcy i osoby aktywne fizycznie: Dzięki kluczowej roli koenzymu Q10 w produkcji energii na poziomie komórkowym, suplement ten jest idealny dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Może zwiększać wydajność podczas treningów, poprawiając zdolność do wysiłku fizycznego.
 • Osoby z problemami sercowo-naczyniowymi: Koenzym Q10 jest znany ze swojego korzystnego wpływu na zdrowie serca i układu krążenia. Pomaga w poprawie funkcji mięśnia sercowego, wspierając jego wydolność i zmniejszając ryzyko wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych.
 • Osoby zmęczone i znużone: Koenzym Q10 może znacząco poprawić poziom energii u osób cierpiących na chroniczne zmęczenie i znużenie. Poprzez wsparcie produkcji ATP – głównego nośnika energii w komórkach.
 • Osoby pracujące umysłowo: Dla osób wykonujących intensywną pracę umysłową, koenzym Q10 może być cennym wsparciem. Poprawiając zaopatrzenie komórek mózgu w energię, może wspierać funkcje poznawcze, takie jak koncentracja, pamięć i zdolność do efektywnego myślenia. Dzięki temu, może przyczyniać się do zwiększenia produktywności i ogólnej sprawności umysłowej.
 • Osoby narażone na działanie stresu oksydacyjnego: Koenzym Q10 działa jako silny antyoksydant, neutralizując wolne rodniki i chroniąc komórki przed uszkodzeniami. Jest szczególnie polecany osobom narażonym na wysoki poziom stresu oksydacyjnego, który może prowadzić do przedwczesnego starzenia się i rozwoju chorób przewlekłych. Regularna suplementacja pomaga w utrzymaniu zdrowych komórek i spowolnieniu procesu starzenia.

Składniki aktywne w 1 kapsułce (dzienna porcja):

 • Koenzym Q10 (ubichinon) – 100 mg

Składniki: Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, koenzym Q10 (ubichinon), otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.

Warunki przechowywania: Przechowywać opakowanie szczelnie zamknięte w temperaturze 15-25°c. Trzymać z dala od bezpośredniego ciepła, wilgoci i światła słonecznego. Nie przechowywać przez dłużej niż 6 miesięcy po otwarciu. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem, nr partii: Na opakowaniu.

Zalecane dzienne spożycie: Stosować 1 kapsułkę (1 porcja) dziennie, popijając dużą ilością wody.

OSTRZEŻENIA: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie spożywać w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zaleca się stosowanie urozmaiconej diety i prowadzenie zdrowego trybu życia. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. Wyprodukowano w zakładzie wykorzystującym mleko, soję, jaja, orzechy, zboża zawierające gluten.

DARMOWA WYSYŁKA:

DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 zł - DPD PICKUP (PRZEDPŁATA)

DLA ZAMÓWIEŃ OD 199 zł - DPD KURIER (PRZEDPŁATA), INPOST PACZKOMAT (PRZEDPŁATA) oraz INPOST KURIER (PRZEDPŁATA)

PRZEWOŹNIK

KOSZT WYSYŁKI

DPD PICKUP

9,99 zł

KURIER DPD

12,99 zł

KURIER DPD - POBRANIE

16,99 zł

INPOST PACZKOMAT

11,99 zł

INPOST PACZKOMAT - POBRANIE

15,99 zł

INPOST KURIER

12,99 zł

INPOST KURIER - POBRANIE

16,99 zł

ORLEN PACZKA

11,99 zł

POCZTA POLSKA - ODBIÓR W PUNKCIE

11,99 zł

POCZTA POLSKA - ODBIÓR W PUNKCIE (POBRANIE)

14,99 zł

POCZTA POLSKA

12,99 zł

POCZTA POLSKA - POBRANIE 

16,99 zł

Wiemy jak ważny jest dla Państwa czas, dlatego wszystkie zamówienia wysyłamy jeszcze tego samego dnia według poniższego schematu:

 • InPostponiedziałek - 15:10, wtorek - piątek - 16:50
 • Kurier DPD: poniedziałek - 12:30, wtorek - piątek - 13:30
 • Poczta Polska: poniedziałek - 15:30, wtorek - piątek - 16:00
 • Orlen Paczka: poniedziałek -15:30, wtorek - piątek - 16:00

Zamówienia złożone po tych godzinach wysyłane są następnego dnia roboczego.Zakupy mogą zostać opłacone przelewem ekspresowym poprzez PayU lub Przelewy24, jak i wysłane za pobraniem (płatne przy odbiorze). 

Suplement diety. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Zaleca się stosowanie urozmaiconej diety i prowadzenie zdrowego trybu życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.  Produkt przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu , w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci.

*Nie dotyczy akcesoriów