Insport Nutrition Cytrynian Potasu 90 kapsułek

5906746045129

5906746045129

29,90 zł

Ilość

 • WYSOKA DAWKA: KAŻDA KAPSUŁKA DOSTARCZA 355 MG POTASU
 • WSPARCIE DLA SERCA I MIĘŚNI
 • POMAGA W UTRZYMANIU PRAWIDŁOWEGO CIŚNIENIA KRWI
 • OPAKOWANIE WYSTARCZA NA 90 DNI SUPLEMENTACJI
 • FORMUŁA ZAMKNIĘTA W KAPSUŁKACH VEGE

Insport Nutrition Potassium Citrate to wysokiej jakości suplement diety, który dostarcza 1000 mg cytrynianu potasu w każdej kapsułce, co przekłada się na 355 mg potasu.
Potas jest jednym z najważniejszych elektrolitów w organizmie ludzkim, odgrywającym kluczową rolę w wielu funkcjach życiowych, w tym w regulacji ciśnienia krwi, w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu zdrowego systemu nerwowego.

Kluczowe korzyści z suplementacji Potassium Citrate:

 • Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni: Dostarczając organizmowi odpowiednią ilość potasu, suplement pomaga zapobiegać skurczom mięśni.
 • Pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi: Poprzez rozszerzanie naczyń krwionośnych, zmniejsza ryzyko nadciśnienia i wspiera zdrowie układu sercowo-naczyniowego.
 • Pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego: Jako elektrolit, potas jest istotny dla przewodzenia impulsów nerwowych, co przekłada się na lepszą komunikację między neuronami, a tym samym na sprawniejsze funkcjonowanie układu nerwowego.
 • Wzmocnienie kości: Potas może pomóc w neutralizacji kwasów, które mogą wypłukiwać wapń z kości, wspierając w ten sposób ich zdrowie i pomagając zapobiegać osteoporozie, co jest szczególnie ważne dla osób w starszym wieku.
 • Zmniejszenie zmęczenia i poprawa energii: Potas ma wpływ na poprawę poziomu energii i zmniejszenie uczucia zmęczenia, co jest istotne dla osób aktywnych fizycznie.

W suplemencie Insport Nutrition Potassium Citrate zastosowano cytrynian potasu jako formę dostarczania potasu do organizmu. Cytrynian potasu jest solą potasową kwasu cytrynowego, co czyni go jedną z bardziej biodostępnych i łatwo przyswajalnych form potasu. Dzięki temu, suplementacja potasem w tej formie jest wyjątkowo skuteczna, co ma znaczący wpływ na osiąganie korzyści zdrowotnych związanych z odpowiednim poziomem tego elektrolitu w organizmie.

Składniki aktywne w 1 kapsułce (dzienna porcja) - %RWS*

 • Cytrynian potasu - 1000 mg
 • w tym potas -355 mg - 18%

*RWS - Referencyjna wartość spożycia.

Składniki. Cytrynian potasu, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza

Warunki przechowywania: Przechowywać opakowanie szczelnie zamknięte w temperaturze 15-25°c. Trzymać z dala od bezpośredniego ciepła, wilgoci i światła słonecznego. Nie przechowywać przez dłużej niż 6 miesięcy po otwarciu. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem, nr partii: Na opakowaniu.

Zalecane dzienne spożycie: Stosować 1 kapsułkę (1 porcja) dziennie, popijając dużą ilością wody.

OSTRZEŻENIA: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie spożywać w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. zaleca się stosowanie urozmaiconej diety i prowadzenie zdrowego trybu życia. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. Wyprodukowano w zakładzie wykorzystującym mleko, soję, jaja, orzechy, zboża zawierające gluten.

DARMOWA WYSYŁKA:

DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 złDPD PICKUP (PRZEDPŁATA)

DLA ZAMÓWIEŃ OD 149 zł - DPD KURIER (PRZEDPŁATA), INPOST PACZKOMAT (PRZEDPŁATA) oraz INPOST KURIER (PRZEDPŁATA)

PRZEWOŹNIK

KOSZT WYSYŁKI

DPD PICKUP

9,99 zł

KURIER DPD

12,99 zł

KURIER DPD - POBRANIE

16,99 zł

INPOST PACZKOMAT

11,99 zł

INPOST PACZKOMAT - POBRANIE

15,99 zł

INPOST KURIER

12,99 zł

INPOST KURIER - POBRANIE

16,99 zł

ORLEN PACZKA

10,99 zł

POCZTA POLSKA - ODBIÓR W PUNKCIE

10,99 zł

POCZTA POLSKA - ODBIÓR W PUNKCIE (POBRANIE)

14,99 zł

POCZTA POLSKA

12,99 zł

POCZTA POLSKA - POBRANIE 

16,99 zł

Wiemy jak ważny jest dla Państwa czas, dlatego wszystkie zamówienia wysyłamy jeszcze tego samego dnia według poniższego schematu:

 • InPostponiedziałek - 15:10, wtorek - piątek - 16:50
 • Kurier DPD: poniedziałek - 12:30, wtorek - piątek - 13:30
 • Poczta Polska: poniedziałek - 15:30, wtorek - piątek - 16:00
 • Orlen Paczka: poniedziałek -15:30, wtorek - piątek - 16:00

Zamówienia złożone po tych godzinach wysyłane są następnego dnia roboczego.Zakupy mogą zostać opłacone przelewem ekspresowym poprzez PayU lub Przelewy24, jak i wysłane za pobraniem (płatne przy odbiorze). 

Suplement diety. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Zaleca się stosowanie urozmaiconej diety i prowadzenie zdrowego trybu życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.  Produkt przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu , w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci.

*Nie dotyczy akcesoriów