Lista produktów producenta: Essence Nutrition

Widok
Promocja!

Ekstrakt z żeń-szenia indyjskiego (zawartość 7% witanolidów). Polecany osobom narażonym na stres, prowadzącym intensywny i wyczerpujący tryb życia.

Preparat wysokiej jakości stanowiący idealny wybór w przypadku niedoborów magnezu. W połączeniu z witaminą B6 zapewnia prawidłową pracę organizmu.

Aż 600mg kwasu alfa-liponowego w jednej tabletce. Posiada on wysoki potencjał antyoksydacyjny, co przekłada się na zdolność do neutralizacji wolnych rodników tlenowych.

Promocja!

Codzienne uzupełnienie diety w witaminę D3 oraz K2. Działają one synergistycznie pomagając w utrzymaniu zdrowych kości.

49,00 zł 39,00 zł Oczekiwanie na dostawę

Suplement diety zawierający ekstrakt z żywicy kadzidłowa standaryzowany na zawartość 60% kwasu bosweliowego.

Znakomity preparat przekładający się na znaczną poprawę witalności oraz lepszą koncentrację i skupienie podczas treningu.

Sprzężony kwas linolowy to suplement diety dla osób aktywnych fizycznie. Ulega on metabolizmowi do szeregu substancji istotnych dla prawidłowego funkcjonowania przemiany materii.

Indyjska roślina stosowana od dawna w medycynie ajurwedyjskiej. Pomaga ona kontrolować masę ciała poprzez wsparcie regulacji metabolizmu i magazynowania tłuszczów.

W ilości 1000 mg zdecydowanie wspomoże organizm w okresie odchudzania. Wiąże ona kwasy tłuszczowe, które zmieniają się w energię wykorzystywaną podczas wysiłku fizycznego.

Olej rybi, bogaty w kwasy tłuszczowe Omega-3 (EPA i DHA) oraz witaminę E. Przyczynia się do zmniejszenia ryzyka wystąpienia chorób kardiologicznych oraz poprawy kondycji fizycznej.

Zioło adaptogenne używane od wieków z potwierdzonym skutecznym wpływem na produkcję energii i zmniejszenie zmęczenia.

Essence Nutrition


Zdrowie, witalność, sport, energia, detoks - te hasła w najbardziej trafny sposób określają produkty marki Essence Nutrition. Są to starannie opracowane suplementy diety z precyzyjnie dobranymi składnikami aktywnymi, które pomogą Ci w naturalny sposób zachować lub przywrócić równowagę ciała i umysłu. Znakomite produkty wysokiej jakości i różnego rodzaju ekstrakty roślinne o najwyższej standaryzacji, które wykazują działanie wielopłaszczyznowe na Twój organizm!