Lista produktów producenta: UNS SUPPLEMENTS

Widok

Suplement marki UNS to wysokiej jakości ashwagandha znana również jako indyjski żeń-szeń

UNS MASS SHOCKER jest profesjonalnym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia żywieniowego typu gainer.

THERM PUMP – jest wysokiej jakości suplementem diety w proszku opracowanym z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie Smak: Jabłko - mieta

Promocja!
UNS ISO WHEY 500g
45,00 zł 39,90 zł

ISO WHEY - jest suplementem diety w proszku, mieszanką izolatu (WPI) i koncentratu (WPC) białka serwatkowego.

45,00 zł 39,90 zł Oczekiwanie na dostawę

UNS PIPERINE to specjalistyczny suplement diety w formie tabletek, hamujący apetyt, przyspieszający metabolizm, zwiększający spalanie tkanki tłuszczowej i jej znaczną redukcję. Polecany jest dla osób dbających o zdrową sylwetkę, będących na diecie odchudzającej oraz dla osób z problemami funkcji trawiennych.

UNS VIT D3+K2 jest specjalistycznym suplementem diety będącym skoncentrowanym źródłem witaminy D3

GINSENG 1000 to specjalistyczny suplement diety aktywnie wzmacniający witalność oraz sprawność i wydolność fizyczną organizmu.

Wyprzedaż!
UNS BERBERIS 500 90 tabs.
49,00 zł 30,00 zł

Produkt polecany jest w przypadku zaburzeń układu trawiennego oraz braku apetytu.

49,00 zł 30,00 zł Oczekiwanie na dostawę

UNS RHODIOLA to specjalistyczny suplement diety zawierający ekstrakt z korzenia różeńca górskiego Rhodiola rosea (1% salidrozydu), który zwiększa tolerancję organizmu na stres.

UNS RHODIOLA to specjalistyczny suplement diety zawierający ekstrakt z korzenia różeńca górskiego Rhodiola rosea (1% salidrozydu), który zwiększa tolerancję organizmu na stres.

UNS MASS ATTACKER jest suplementem diety w proszku, typu „gainer”.

UNS MASS SHOCKER jest profesjonalnym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia żywieniowego typu gainer.

ALA 600 BOOSTER - to suplement diety przeznaczony dla osób dbających o prawidłową sylwetkę oraz dobrą kondycję organizmu.

Producent: 

UNS-SUPPLEMENTS sp. z o.o.
Międzyrzecka 9G, 50-421 Wrocław
NIP: 899-282-70-07

UNS-SUPPLEMENTS to marka odżywek i suplementów stworzona z myślą o sportowcach i osobach aktywnych. Oferta UNS bogata jest w produkty, które skutecznie wspomagają budowanie masy mięśniowej, redukcje tkanki tłuszczowej oraz o preparaty dzięki którym można zadbać o swoje zdrowie, kondycje i witalność. To nie wszystko, albowiem tworząc tę markę zadbano również o suplementy przed treningowe, regeneratory stawów, a także boostery testosteronu.


UNS-SUPPLEMENTS to gwarancja najlepszej jakości i skuteczności oparta na wieloletnim doświadczeniu. Współpraca z ośrodkami naukowymi o badawczymi pozwoliła zadbać z doskonałą precyzją o jakość i skuteczność produkowanych przez nas suplementów i odżywek.
Preparaty tworzone przez firmę regularnie poddawane są drobiazgowym badaniom. Regularnie korzystamy z renomowanych ośrodków i instytutów badawczych, które od lat pozytywnie wypowiadają się o produkowanych przez UNS suplementach i odżywkach.

Więcej